Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
Antczak napisał:
hehehhehe biohazardzistko Tyś jest dopiro uszczypliwa hehehehehe ....nie bede z nią polenizował bo kobiety bardzo szanuje nawet te takie se hehehehehehehe....


z tym swoim szalenczym hehehehehheheheheh to mi jednego typa przypomniales

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
Antczak napisał:
hehehhehe biohazardzistko Tyś jest dopiro uszczypliwa hehehehehe ....nie bede z nią polenizował bo kobiety bardzo szanuje nawet te takie se hehehehehehehe....


z tym swoim szalenczym hehehehehheheheheh to mi jednego typa przypomniales



czy ten typ czasami nie czyta twoich postow na forum ????
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
nie stary...on sie wlasnie dowiedzial ze kolek potrafi juz sie podpisac i zaraz po tym wszedl na forum i poczytal co wypisujesz Jak widzisz wywarles na nim niesamowite wrazenie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiesz co Marek,z pewnymi typami nie da sie prowadzic nawet konwersacji juz pomijajac jakakolwiek dyskusje
I dobranoc wszystkim
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek ale ja mam z nimi niezly ubaw Powaga Chociaz nie wiem czy powinienem
mowic co o nich mysle bo sie jeszcze chlopaki pochlastaja
Ja tez dobranoc wszystkim zycze i zeby mi tu byl porzadek
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
Wiesz co Marek,z pewnymi typami nie da sie prowadzic nawet konwersacji juz pomijajac jakakolwiek dyskusje
I dobranoc wszystkim

dobranoc pani iso
kolorowych snow
prosze nie zapomniec wpuscic kotka
Zgłoś wpis
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
TEEEEEEEEEEEEE Mareczku prostaku jeden hehehehehehehe,napisalem tak celowo żeby taka faja jak Ty mogła to dostrzec chcesz dalej sie bawić???ile masz lat tępy osrańcze??nie zadzieraj nosa bo Ci go zniekształce żal mi Cie ide chyba załozyć pieluche i lulu bo czuje że od tych farmazonów sie normalnie obsram na czarno-turecko
Zgłoś wpis
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
Izuniu kochana szukasz kumpli czy pieska nie masz???? jak już koleżanka dała do zrozumienia Mareczka chyba Ci brakuje hehehe albo wibratora
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
da sie to napisac bardziej po polsku
I ty na mnie mowisz prostaku
A grozic to mozesz gowniarzom u siebie pod blokiem
bo ja takimi malymi ludkami nawet nie zawracam sobie glowy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
Izek ale ja mam z nimi niezly ubaw Powaga Chociaz nie wiem czy powinienem
mowic co o nich mysle bo sie jeszcze chlopaki pochlastaja
Ja tez dobranoc wszystkim zycze i zeby mi tu byl porzadek



Wiesz,ja tez...ale na dluzsza mete sa irytujacy....


A od mojego kotka to prosze na dystans...bo przerasta inteligencja cie Kolku bez dwoch zdan
Zgłoś wpis


Bliżej nas